צמיחת שיניים לתינוקות
מאת מערכת אמא פלוס 30/10/2011
צמיחת שיניים לתינוקות
אם את בהריון או לאחר לידה ואת מעוניינת למצוא את כל המידע על תקופה נפלאה זו בחייך ועוד הרבה יותר, את במקום הנכון, אנחנו כאן באתר נשמח להעניק לך את כל המידע הרלוונטי עבורך ועוד הרבה יותר!

הורים עוקבים בקפידה אחרי כל גילויי צמיחת התינוק וגדילתו. בקיעת שן ראשונה היא שלב שייזכר עוד שנים רבות. יש הורים ששומרים על השן הראשונה שנושרת למזכרת. גילוי השן הראשונה הוא גילוי מרגש, אבל בדומה למעמד הברית, אשר יש המגדירים אותו שהקטנים בוכים והגדולים אוכלים עוגות, צמיחת שיניים תינוקות כרוכה בכאב ובסבל.

צמיחת שיניים אצל תינוקות- מה עושים?
על מנת להקל על סבלו של התינוק, אשר צמיחת השיניים מכאיבה לו ומעוררת כעס ותחושה שלחוסר אונים, תוכלו לסייע לו בדרכים אחדות ובהן: עיסוי קל של החניכיים; מריחתן בחומר מאלחש עשוי ג'ל – התייעצו אם רופא או עם רוקח בקשר לסוג החומר המומלץ, לאופן השימוש בו ולמינון הרצוי.

הציעו לו מאכלים קרים כדוגמת: יוגורטים, שלגונים, פירות, מחית תפוחי אדמה ועוד; תנו לו צעצועים עשויים גומי או חומר רך וספוגי, כדי שיוכל לנעוץ בו את החניכיים שהשיניים מתחילות לבצבץ מתוכן.

חיבוקי ונישוקי:
ודאי קשה לכם, ההורים, להיווכח בסבלו של תינוקכם. לבד מהדברים הטכניים המצוינים לעיל, אפפו אותו בחום, הרעיפו עליו ביטויי אהבה: חיבוק, נישוק, ליטוף. עיסוי של גופו עשוי להרגיעו ובתוך כך לשאת את הכאב הבלתי נמנע כשהוא רגוע מעט.

בעוד הכאב בעיצומו, מן הסתם לא קל לכם לשמוע את הקביעות 'זה יעבור'. אתם יודעים שהכאב יחלוף ( ומן הסתם יתפסו את מקומו כאבים אחרים) אבל עד שהוא יחלוף...

בואי והצטרפי כבר עכשיו לסיור מרתק באתר שלנו וקבלי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורך על היריון, לידה צמיחת שיניים תינוקות ומה שביניהם.

שם:
שם חבר:
אימייל חבר:
תוכן :
תקנון האתר : בלחיצה על שלח אני מאשר את התקנון.
שם :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :
תקנון האתר : בלחיצה על שלח אני מאשר את התקנון.
פתיחת/סגירת כל התגובות למאמר זה יש 0 תגובות
באותו נושא
  • שיניים אצל תינוקות
  • שיניים אצל תינוקות כרוכים בזיכרונות שמהולים בהם חיוכים ודמעות. בקיעת שן ראשונה היא שלב בתהליך גדילת התינוק. ראשונות לבקיעה הן שתי שיניים תחתונות קדמיות . הן צפויות לבקוע בין חצי שנה לשמונה חודשי חייו הראשונים של התינוק....
  • קרא עוד
  • עיסוי תינוקות
  • עיסוי תינוקות מזרים להם חום שרק מגע פיזי עשוי להעניק, קל וחומר מגע קל, איטי, קשוב. העיסוי מהווה זמן איכות המיועד ומיוחד לאם ולתינוק. הוא יוצר דפוס תקשורת המבוסס על שפה בלתי מילולית. התינוק חש שהוא נתון בידיים בטוחות....
  • קרא עוד
  • רשימת קניות לתינוק
  • אחת המשימות הנעימות העומדות בפני הורים המצפים ללידה הינה הרכבת רשימת קניות לתינוק. משימה זו, הופכת לעיתים למעט מסובכת בעיקר עבור הורים טריים המצפים להולדת תינוקם הראשון. ...
  • קרא עוד


ערוצי תוכן